Wkrótce

Co się szykuje?

Ekscytujące nowości. Miłe niespodzianki. Absolutnie zaskakujące rozwiązania. Ekscytujące premiery nowych samochodów Hondy na pewno nie pozwolą się nudzić. (Mamy nadzieję, że poczekacie odrobinę dłużej, by je osobiście poprowadzić.)

Honda Civic z silnikiem DIESEL

Sportowe wysiągi, wysoka sprawność energetyczna

Kompleksowo udoskonalony, opracowany przez Hondę, silnik wysokoprężny i-DTEC o pojemności 1,6 litra i mocy maksymalnej 120 KM, będzie już niebawem dostępny w europejskiej wersji Hondy Civic. Jednostka ta oferuje wyjątkową kombinajcę dobrych osiągów i wysokiej sprawności energetycznej. 

Jasna droga rozwoju

Do 2025 roku dwie trzecie samochodów sprzedawanych w Europie będzie wyposażonych w elektryczny układ napędowy.

Nasze zaangażowanie w produkcję pojazdów z ogniwami paliwowymi — przy wykorzystaniu globalnych zasobów badawczo-rozwojowych firmy Honda — wkrótce obejmie wprowadzenie szerokiego wachlarza pojazdów hybrydowych i elektrycznych na rynku europejskim.

Honda Clarity Fuel Cell — widok z przedniej perspektywy z logo Honda.

Optymistyczny Jazz

Spójrz jeszcze raz na ten nowy i stylowy samochód klasy supermini ze sportowym zacięciem.

Dynamiczny silnik benzynowy i-VTEC o pojemności 1,5 l, cechujący się niskim zużyciem paliwa znanym z modelu Jazz, zapewnia niesamowite osiągi, które idealnie pasują do ekscytującego nowego wyglądu. Znany niezmiennie z najbardziej wszechstronnego wnętrza w swojej klasie, ten mały, zwinny samochód jest połączeniem praktyczności z niepowtarzalnym stylem.

Honda Jazz Dynamic z przedniej perspektywy oraz zbliżenie na tylne światła i logo.